O nas

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: sobota, 17, czerwiec 2017 Super User

 

Nasze Biuro Rachunkowe jest licencjonowanym miejscem, w którym rozwiązujemy każdy problem. Priorytetem naszych działań profesjonalizm i bezpieczeństwo. Posiadamy ubezpieczenie z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Dzięki temu klienci, z którymi współpracujemy, są zapewnieni o tym, że w razie błędów i pomyłek z naszej strony, otrzymają odszkodowanie. Nigdy nam się nie zdarzyło żebyśmy musieli je wypłacać, ale czasem lepiej dmuchać na zimne, szczególnie jeśli chodzi o dobro naszych klientów.

Swoje usługi księgowe zapewniamy każdej firmie, która chce z nami współpracować. Działania, które podejmujemy są poparte wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Każdy z naszych pracowników charakteryzuje się ogromnym zaangażowaniem podczas pełnienia swoich zadań i obowiązków.

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, a najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta. Wszystkie dokumenty i zadania wykonujemy na bieżąco i rzetelnie. Dzięki temu, nasi klienci mają przez cały czas dostęp do swoich ksiąg rachunkowych, a także różnych raportów i zestawień, które także wykonujemy. Zazwyczaj wszystkie sprawy rozwiązujemy mailowo lub za pomocą telefonu. Jeśli jednak jest taka potrzeba, to jesteśmy elastyczni i możemy dojechać do klienta, ale także spotkać się w naszej siedzibie.

Wyżej wspomniane bezpieczeństwo, zapewniamy nie tylko w postaci ewentualnego odszkodowania. Wszystkie nasze komputery są specjalnie szyfrowane a dokumenty przechowywane w osobnym pomieszczeniu, aby nie dostały się w niepowołane ręce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 1961

Oferta